Recepciós, Housekeeping Supervisor – Alice Hotel

Forrás: turizmus.com

 2021. október 16. 17:20

Az Andrássy úton található 4*-os, 41 szobás Alice Hotel összetartó, családias csapatába keressük leendő Recepciós és Housekeeping Supervisor munkatársainkat azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

A munkakörről, illetve az elvárásokról bővebb információt a személyes interjúk alkalmával adunk.

Elvárások:

  • 4 csillagos szállodában, az adott pozícióban eltöltött 2 év tapasztalat
  • Recepciós pozíciónál magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Munkához való proaktív hozzáállás
  • Rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Recepciós pozíciónál plusz egy idegen nyelv és Concierge tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés
  • Munkaruha
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, családias légkör
  • Fejlődési és tanulási lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail-címen lehet: