Recepciós munkakör, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. február 28. 15:04

Családias Butik Hotel, RECEPCIÓS munkakörbe munkatársat keres NAPPALI 09.00-19.00 óra közötti munkavégzéssel.

Meghatározó élménnyé és örömteli eseménnyé tudod tenni a vendégeink itt tartózkodását? Fontos Neked, hogy kreatív, innovatív légkörben teljenek a napjaid, hogy vidáman várjuk a pihenni, kikapcsolódni vágyókat?

Vidámságra és sikerre vagy hangolva, mert tudod, hogy a vendéglátás csapatmunka, melyben az együttműködés legfontosabb feltételei:
őszinteség, megbízhatóság, lojalitás a vendégekhez és a tulajdonosokhoz?

Feladatok:
• vendégek érkeztetése, utaztatása
• foglalási rendszerek kezelés (Booking stb.)
• számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Magabiztos angol nyelvtudás, más idegen nyelv ismerete előnyt jelent
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel)

Előny:
• Felsőfokú tanulmányok (turisztika, vendéglátás)
• Minimum két éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkakezdés: AZONNAL vagy április 1-jei kezdéssel

Jelentkezés: A fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzokat, a fizetési igény megadásával várjuk az alábbi e-mail címre:

(X)