Recepciós/Night Auditor, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 10. 12:40

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, tartózkodásuk alatt információ átadás, üzenetek kezelése.
  • Vendégekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése.

Elvárások:

  • Felső- vagy középfokú végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerése
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó értékesítési képesség, szívélyesség, udvariasság, segítőkész viselkedés
  • Vendégközpontúság, kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, igényes munkavégzés, rendszeretet
  • Csapatban való munka szeretete
  • Türelem és önkontroll

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Plusz egy idegen nyelv ismerete
  • Szállodai munkatapasztalat

Amit kínálunk:
Leendő Kollégánkat, aki szeretne egy biztos háttérrel rendelkező nemzetközi szállodalánc munkatársa lenni, versenyképes fizetés, valamint az igényes munkavégzéshez szükséges jó munkakörülmények várják.

Munkaidő:
Teljes munkaidő, napi 8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz