Szakács

Forrás: turizmus.com

 2024. március 21. 07:00

A Hotel OTP Balatonszemes 3* superior szálloda éttermébe keresünk gyakorlott, elhivatott szakácsot. A Hotel OTP Balatonszemes üzemeltetőinek célkitűzése, hogy minőségi vendéglátást nyújtsanak és igényeset alkossanak. Azt vallják, csak a legjobb csapattal tudnak a legjobbak között lenni.

Főbb feladatok:

  • Büfé reggeli, ebéd, vacsora, hideg, meleg ételek elkészítése, tálalása, tárolásra előkészítése
  • À la carte ételek előkészítése, elkészítése, tálalása, tárolása
  • Különböző menük előkészítése, elkészítése, tálalása, tárolása
  • Büféasztal töltése a vendégtérben
  • HACCP betartása, részleges adminisztrációja
  • Allergén vendégek részére az utasítások és kiírások alapján ételek elkészítése, tálalása, tárolása

Elvárások:

  • Szakmai képesítés
  • Erkölcsi bizonyítvány, feddhetetlen előélet
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Rugalmas beoszthatóság
  • Ápolt, higiénikus megjelenés, öltözet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Közeli lakóhely

Mi jellemzi a Hotel OTP csapatát? Mit kínálunk?

  • Egy barátságos, összetartó közösség
  • Családias hangulat
  • Szakmában versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiszámíthatóság, biztos háttér
  • Támogató szakmai háttér
  • Gyönyörű, Balaton-parti munkahelyi környezet

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 8636 Balatonszemes, Parti sétány 159.

Ha úgy érzed, hogy ez az a csapat, ahova tartozni szeretnél, küldd az önéletrajzodat – bérigény megjelölésével – az alábbi e-mail-címre. A kritériumoknak megfelelő kiválasztottakkal 72 órán belül felvesszük a kapcsolatot.