Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 16. 17:00

Várjuk lelkes pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését 4*-os szállodánkba.

Meguntad a pandémia utáni otthon üldögélést? Szeretnél kimozdulni emberekkel találkozni, úgy hogy ezzel pénzt is keresel? Szereted a pörgést, de éjszakai óráidban az adminisztrációt se veted meg? Ha figyelsz a részletekre szeretsz pontosan és precízen dolgozni nálunk van a helyed. Itt megtalálsz mindent, csapatmunka van bőven, de ha néha inkább egyedül dolgoznál az is lehetséges. Pályakezdőket is várunk szeretettel betanítunk segítünk és ez a lehetőség biztos megér egy próbát mindenkinek.

Főbb feladatok:

  • Szobafoglalási és értékesítési feladatok ellátása,
  • Vendégek érkeztetése, regisztrálása, utaztatása és tájékoztatása,
  • Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok ellátása,
  • Bárban az italok elkészítése, felszolgálása
  • Szállodai szolgáltatások ajánlása, értékesítése, színvonal folyamatos figyelése, annak emelése
  • Vendégpanaszok gyors, hatékony kezelése,

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás mind szóban mind írásban

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Ha szeretnél tanulni és feldobni a check-in-eket a saját személyiségeddel, esetleg megtanulni, hogyan is főzd le te a legfinomabb kávét Budapesten, már előnyben vagy.
  • Légy motivált, és törj ki a standard robotmunka világából egyenesen a turizmusba.
  • Ki tudja, a végén még akár te is vezetheted ezt a helyet.

Amit kínálunk:

  • Szállodaláncon belüli előre lépési lehetőség (Accent Hotels)
  • Versenyképes juttatás
  • Kedvezményes üdülés a láncon belül
  • Magyar jogszabályok szerinti foglalkoztatás
  • Rugalmas munkarend

Munkaidő: 12 óra

Munkavégzés helye: Bristol Hotel Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz