Szállodai recepciós - Novotel Budapest Centrum****

Forrás: turizmus.com

 2022. november 17. 12:28

Főbb feladatok:

  • Munkáddal biztosítod a vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálását, aktívan hozzájárulsz a tökéletes vendégélményhez egy négycsillagos szállodában
  • Professzionális szinten látod el a szállodai recepciós feladatokat, melyhez a pénzkezelés, számlázás és egyéb adminisztratív feladatok is beletartoznak
  • Programok, szállodai szolgáltatások értékesítésével biztosítod vendégeink komfortérzetét

Elvárások:

  • Szakirányú végzettséged vagy a turizmusban szerzett tapasztalatod van
  • Angol nyelvet magabiztosan használod
  • Jó problémamegoldó és határozott személyiség vagy
  • Kiválóan tudsz és szeretsz kommunikálni
  • Vendégközpontúság vezérel és minőségi munkát adsz ki a kezed közül
  • Csapatjátékos, megjelenésedre, munkádra is igényes vagy

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 1-3 éves tapasztalat
  • OPERA ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes bejelentés (piaci átlag feletti fizetéssel)
  • Személyzeti étkezés, munkaruha
  • Partnerkedvezmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VIII.