Repülőjegy call center értékesítő, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. május 20. 10:00

Várunk Téged, ha szívesen dolgoznál a repjegy.hu call center ügyfélszolgálatán! Olyan valakit keresünk, aki szeret gondoskodni az ügyfeleiről, ezért számunkra fontos, hogy kedvesen, nyugodt hangnemben tudjuk őket segíteni a kiszolgálásban. Nálunk a szakmai tudásod érték! Folyamatosan tanulunk és keressük a megoldásokat egy-egy felmerülő problémára, mert szeretnénk, ha az ügyfeleink utazása egy élmény lenne a számukra.

Főbb feladatok:
- Ügyfélkiszolgálás és repülőjegy-foglalással kapcsolatos információadás e-mailben és telefonon: kérdések megválaszolása, foglalások kezelése
- Árajánlatok és repülőjegy-foglalások elkészítése
- Meglévő foglalásokkal kapcsolatos tájékoztatás és azok kezelése

Elvárások:
- Van call center rendszerek kezelésében tapasztalatod
- Földrajzilag jól tájékozott és talpraesett vagy
- Jól kommunikálsz telefonon és írásban
- Könnyen megtalálod a közös hangot ismeretlenekkel, készséges, türelmes és kedves vagy az emberekkel
- Örülsz az olyan helyzeteknek, amikben kreatív lehetsz, de nem veszi el a kedved, ha kissé monoton feladatot kell végezned
- Nem ijedsz meg, ha angolul kell megszólalnod, megkérdezned vagy megmagyaráznod valamit
- Nem okoz problémát, ha többféle rendszert kell egyidőben használnod
- Nyitott vagy az idegenforgalom terén belül a repülőjegyes szakmával megismerkedni

A pozíció elnyeréséhez előny:

Van tapasztalatod

- repülőjegy-foglalási rendszer használatában és/vagy légitársaságokkal való kapcsolattartásban
- stresszkezelésben és ügyfélkezelésben jártasságod

Amit kínálunk:
- Stabil nemzetközi háttér
- Nagy tapasztalatú szakemberek állnak melletted
- Kellemes környezet, motiváló csapat
- Kapsz visszajelzést és elismerést a munkádért
- A bérezés versenyképes és még bónuszrendszerünk is van

Munkaidő:
napi 8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz