Utazási tanácsadó

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 05. 16:00

Irodánk a forgalom növekedése miatt bővíti a munkatársai létszámát. Jelentkezz, és legyél Te is a jó hangulatú és nagyszerűn csapatunk tagja!

Főbb feladatok:

  • Junior Értékesítő/Szervező: Utazásszervezési feladatok: szállás-, repülőjegy-értékesítés, partneri ajánlatok értékesítése. Saját szervezésű csoportos utazások értékesítése: kommunikáció az utasokkal, levelezés, visszaigazolások kezelése. Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel.
  • Senior Értékesítő/Szervező: városlátogatások, üdülésszervezés és értékesítés, főleg egzotikus disztinkciókba. Szakmai tapasztalat szükséges.

Elvárások:

  • Motiváltság
  • Talpraesett, proaktív, nyitott személyiség
  • Pontosság
  • Jó kommunikációs készség
  • Tanulékonyság
  • Jó értékesítési és szervezési képességek

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Üdülési desztinációk, foglalási, ügyviteli, repülőjegy-foglalási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • 21 éve stabilan működő és folyamatosan fejlődő, megbízható utazási iroda, amelynek jó neve van az utasok és a szakma körében, és amelynek további tervei vannak a növekedés és fejlődés irányába
  • Dinamikus környezet
  • Kihívásokkal teli, szakmai fejlődési lehetőségek
  • Reprezentatív irodai környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Lehetőség kreatív munkára

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz