Utazásszervező - egzotikus vagy mediterrán terület

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 15. 12:32

A megújuló, dinamikusan fejlődő Unitravel Utazási Iroda keres Utazásszervező pozícióba kollégát!

Főbb feladatok:
Részvétel az utazási termékportfólió kialakításában, a szervezéssel kapcsolatos teljes ügyintézés, kapcsolattartás a külföldi és belföldi partnerekkel:

  • részvétel az utazási termék kialakításában az ötlettől a megvalósulásig,
  • a beérkező foglalások teljes körű ügyintézése,
  • elektronikus kapcsolattartás az értékesítőkkel,
  • részvétel az iroda egyéb utazásszervezési projektjeiben.

Elvárások:

  • Tapasztalat utazásértékesítési vagy utazásszervezési területen
  • Ügyfélközpontú és megoldás centrikus gondolkodás és magatartás
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek,ó
  • Kiemelkedő kommunikációs készség kollégák és partnerek felé
  • Angol nyelv magabiztos ismerete
  • Pontosság, precizitás, határidők betartása

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Utazási helyszínek, úti célok ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos légkör
  • Versenyképes fizetés, bónusz lehetőséggel
  • Külföldi utazási lehetőségek
  • Tréningrendszer, képzések
  • 8 órás munkaidő, hétköznapokon

Munkaidő: Heti 40 óra hétköznap

Munkavégzés helye: Budapest