Álláslehetőség a Mellow Mood cégcsoport központi irodájában

Forrás: turizmus.com

 2015. október 13. 14:37

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe: Marketing Manager

Feladatok és felelősség
• Stratégiai és operatív marketingtervezés és lebonyolítás,
• Kampányok tervezése, végrehajtása, a megvalósítás nyomon követése,
• A cégcsoport képviselete rendezvényeken, előadásokon,
• Online marketingtevékenység és megjelenések koordinálása, végrehajtása,
• Ügynökségekkel kapcsolattartás, feladatok delegálása, koordinálása,
• Marketingcsoport munkájának összehangolása a cégcsoport összes területével,
• Értékesítés folyamatos stratégiai és operatív támogatása,
• Adminisztrációs és szervezési feladatok.

Elvárások
• Felsőfokú végzettség,
• Hasonló munkakörben szerzett, minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat,
• Magabiztos, kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
• Gyors és precíz munkavégzés,
• Csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd,
• Kiváló megjelenés,
• Feddhetetlen előélet.

Amit ajánlunk
• Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
• Versenyképes juttatási csomag.