Chief Concierge / Szállodai főportás, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. szeptember 25. 10:11

Sofitel Budapest Chain Bridge Chief Concierge / Szállodai főportás

FELADATOK
A vendégek részére pontos információt nyújt, ajánlja a szállodai és a korrekt külső szolgáltatásokat. Naprakész információval rendelkezik Budapesten és környékén történő eseményekről, programokról, minden olyan információt gyorsan megszerez, ami a vendégek részére luxus színvonalat jelképez és biztosít. Ismeri és ajánlja a szálloda valamamennyi szolgáltatasát. A Chief Concierge szervezi és irányítja a szállodai porta, londinerek és kocsirendezők munkáját, oly módon, hogy a munka, illetve a szolgáltatások minősége megfeleljen a Sofitel sztenerdeknek. Folyamatos képzést biztosít a portai és a recepciós kollégák részére. Felelős a rábízott értékekért. Az előírt adminisztrációt elvégzi és a pénzügyi szabályzatokat betartja és betartatja. Felügyeli a szerződött partnerek munkavégzését, hogy a szálloda által elvárt színvonalon működjenek.

ELVÁRÁSOK
•Felsőfokú végzettség
•Felsőfokú, tárgyalóképes nyelvtudás – angol és egy másik idegennyelv ismerete
•Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeret
•Kedves, empatikus, segítőkész a vendéggel, és a kollégákkal
•Pontos és igényes a saját munkájával szemben
•Jó csapatjátékos

Előny
•Szakmai tapasztalat 4-5 csillagos szállodában
•Külföldön szerzett szállodai munkatapasztalat
•Aranykulcs tagság

Jelentkezés magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal: h3229-hr@sofitel.com e-mail címen. (x)