Corporate sales manager, Budapest

 2014. március 21. 13:13

A DANUBIUS HOTELS Központi értékesítési csapatában CORPORATE SALES MANAGER-t keres.

Feladatok:
- Új vállalati szintű üzleti kapcsolatok (egyéni és csoportos szegmens) proaktív felkutatása;
- A meglévő üzleti partnerek részére akciótervek készít elő, és közreműködik azok   kivitelezésében;
- Folyamatos, aktív kapcsolatot tart fenn az üzleti partnerekkel, megbeszéléseket szervez és bonyolít le, előkészíti a szerződéstervezeteket;

Elvárások:
- nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás;
- minimum 1 éves szállodai tapasztalat;
- kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség;
- jó teherbíró képesség;
- pontosság, precizitás, szervezettség;
- önálló munkavégzési képesség;
- empátia, elhivatottság, lojalitás, rugalmasság, megbízhatóság;
- jó megjelenés, megnyerő modor;
- tárgyalási, illetve piaci érzék;
- felsőfokú végzettség;
- számítógépes ismeretek (Word, Excel);
- angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (második idegen nyelv ismerete előnyt jelent);
- jogosítvány

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2014. március 29-ig az alábbi elérhetőségekre várjuk jelentkezését:

Varga Csaba, humánpolitikai vezető
danubius.hr@danubiushotels.com