Emeleti londiner, Danubius Hotel Helia

Forrás: turizmus.com

 2015. június 05. 16:01

A Danubius Hotel Helia EMELETI LONDINER munkatársat keres.

Feladatok:
-    A szállodai gondnoknő irányítása alatt kitakarítja a Housekeeping üzemelési rendje szerint rábízott vendég- és üzemi területeket, végzi az emeleti munkafolyamatokhoz kapcsolódó rakodási és szállítási feladatokat.
-    Besegít a szőnyeg- és kárpittisztítási munkában.
-    Az előírások szerint gondoskodik a szakszerű hulladékgyűjtésről és eljuttatja a hulladékot a kijelölt tárolási helyre.
-    Felettese útmutatása és feladat-meghatározása szerint részt vesz a nagytakarítási munkákban.

Elvárások:
-    önálló munkavégzésre képes
-    önmagára és környezetére igényes
-    terhelhetőség, erős munkabírás
-    megbízhatóság
-    alapos és pontos munkavégzés

A pozícióra magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel
az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Bélteki Zsófia, személyügyi munkatárs
zsofia.belteki@danubiushotels.com (x)