Értékesítési és marketing gyakornok, Radisson Blu Beke Hotel

Forrás: turizmus.com

 2015. május 18. 12:32

A Radisson Blu Beke Hotel Értékesítési csapatába ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS MARKETING GYAKORNOKOT keres egyéves szállodai gyakornoki rendszere keretében.

Feladatok:
-    az értékesítési marketing csapat szakmai részterületeinek, tevékenységeinek megismerése, az értékesítési munkatársi feladatok elsajátítása;
-    aktív részvétel, mentor felügyelete melletti munkavégzés az egyes értékesítési és marketingfolyamatokban;
-    önálló munkafeladatok elvégzése projektjellegű munkákban;
-    az értékesítési és marketing részleg adminisztrációs tevékenységében való aktív részvétel;

Elvárások:
-   pályakezdő diplomás: felsőfokú szakirányú végzettség (turisztikai és/vagy szállodai és/vagy marketing)
-    nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás
-    kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
-    jó teherbíró képesség, stressz- és monotónia tűrés
-    pontosság, precizitás
-    önálló munkavégzési képesség, ugyanakkor csapatjátékos attitűd
-    empátia, elhivatottság, lojalitás, rugalmasság, megbízhatóság
-    jó megjelenés, megnyerő modor
-   angol és német nyelvből legalább középszintű nyelvtudás, írásban és szóban (előnyt jelent további idegennyelvtudás, valamint az angol és német nyelvek felsőfokú ismerete)
-    számítógépes ismeretek (Word, Excel); (Opera/Micros ismerete előnyt jelent)

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, valamint angol és német nyelvű motivációs levéllel 2015. május 29-ig az alábbi elérhetőségekre várjuk jelentkezését:
Apaczeller Krisztina
Szállodaigazgató-helyettes / Értékesítési és Marketing Igazgató
krisztina.apaczeller@radissonblu.com (x)