Szállodai gondnok(nő), Radisson Blu Béke

Forrás: turizmus.com

 2015. december 14. 11:45

A Radisson Blu Béke Szálloda SZÁLLODAI GONDNOK(NŐ) munkatársat keres.

Feladatok:

  • A beosztott munkatársak számára meghatározza a személyre szóló munkafeladatokat, ellenőrzi azok végrehajtását.
  • A foglaltsági ív alapján elkészíti a szobalányi munkalapokat.
  • Szobaellenőrzés, hiányosságok kijavítása.
  • A minőségi elvárások és az üzemeltetési biztonság szem előtt tartásával
  • folyamatosan nyomon követi a működéshez szükséges tárgyi feltételeket, szükség esetén javaslatot tesz azok pótlására.
  • Jelzi a felmerülő műszaki hibákat, kezdeményezi a javíttatást, a javítás megtörténtét minden alkalommal személyesen ellenőrzi.
  • A leltározási ütemtervnek megfelelően közreműködik a leltározási feladatok végrehajtásában.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • szálloda HK-részlegén szerzett munkatapasztalat
  • ambiciózus hozzáállás, magas fokú motiváltság, nyitottság
  • magabiztos, határozott fellépés
  • rugalmasság, pontosság, fegyelem
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • angol nyelvismeret

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2015. december 30-ig az alábbi elérhetőségen jelentkezhetnek:

Belovai Anna, szállodai üzletvezető
anna.belovai@radissonblu.com (x)