Uszodamester, Helia Szálloda

Forrás: turizmus.com

 2015. november 18. 15:33

A Helia Szálloda USZODAMESTER pozícióra 2016. januári kezdéssel munkatársat keres.

Feladatok:

  • Biztosítja a medencetér állandó személyes felügyeletét, gondoskodik az állandó tisztaságról.
  • Gondoskodik a medencetér nyitásra történő teljes előkészítéséről, a medencetér üzemelésének felügyeletéről és ellenőrzéséről, valamint a műszak végén a medencetér zárásával kapcsolatos teendők elvégzéséről.
  • Ismeri és gyakorolja a vízi mentés szabályait és procedúráját, szükség esetén elsősegélyt nyújt.
  • Rugalmasan és segítőkészen végzi munkáját a sikeres üzemeltetés érdekében.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség – uszodamester képesítés
  • ambiciózus hozzáállás, magas fokú motiváltság, nyitottság
  • magabiztos, határozott fellépés
  • rugalmasság, pontosság, fegyelem
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • angol nyelvismeret

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2015. december 11-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Bélteki Zsófia – személyügyi munkatárs
zsofia.belteki@danubiushotels.com (x)