Franciául jól beszélő ügyfélszolgálati/páciens koordinátor munkatársat keresünk teljes vagy részidőben

Forrás: turizmus.com

 2023. május 05. 14:50

Talpraesett, ügyfélorientált munkatársat keresünk ügyfélszolgálati/páciens koordinátori munkakörbe budapesti Fogászati Központunk modern rendelőjébe!

Közel 20 éve vagyunk jelen és piacvezető szerepünk annak köszönhető, hogy kiválóan együttműködő és folyamatosan fejlődő csapatban dolgozunk. A kiterjedt hazai ügyfélkör mellett, saját rendelőnk van több külföldi nagyvárosban, így jelentős pozícióval rendelkezünk a fogászati turizmusban is.

Főbb feladatok:

  • Francia-svájci páciensek fogadása, koordinálása, a kezelésekkel összefüggő adminisztráció
  • Esetenként tolmácsolás
  • Kapcsolattartás az orvosokkal, a klinikai kollégákkal, valamint a cégcsoport értékesítői munkatársaival
  • Dental Manager rendszer folyamatos nyomon követése, egyeztetés a rendelővel az érkező páciensekről
  • Érkező magyar páciensek fogadása, időpont egyeztetés
  • Kezelés-beleegyezők, tervek aláíratása, kezelési tervek írása, módosítása
  • Pénzkezelés, számlázás

Amit várunk:

  • Lendület
  • Lojalitás
  • Önállóság
  • A francia nyelv magas szintű ismerete

Szeretnénk ha:

  • lenne benned motiváltság,
  • gyorsan tudnál reagálni a történésekre,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel bírnál,
  • kedves, nyitott, empatikus lennél a pácienseinkkel, de egyben határozott is,
  • magabiztos nyelvtudással rendelkeznél szóban és írásban francia nyelven,
  • jó csapatjátékos lennél.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fogászati/egészségügyi területen szerzett korábbi tapasztalat nem követelmény, de komoly előny!
  • A francia és német nyelv együttes ismerete kiemelt előnyt jelent minden téren!

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Rugalmas munkarend, szabad hétvégék és ünnepek
  • Az adott nyelv aktív használatának lehetősége
  • Szakmai perspektíva, külföldi utazások
  • Versenyképes bérezés
  • Jó közlekedés, ingyenes parkolás
  • Családi kedvezmények a fogászati kezelésekre

Munkaidő: teljes vagy részmunkaidő

Munkavégzés helye: 1161 Budapest, Rákosi út 91., esetenként Genf/Svájc

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

Fényképes önéletrajzokat várunk a szakmai tapasztalat és bérigény megjelölésével, telefonos elérhetőséggel az alábbi e-mail-címre: