Lakás és vendégkapcsolati menedzser, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. február 22. 11:46

Apartmankiadással foglalkozó dinamikusan fejlődő vállalkozás keres lakás és vendégkapcsolati menedzsert.

Feladatok:
- mobil recepciósok, takarítók, leltárazok, karbantartók munkájának koordinálása
- külföldi vendégekkel való kapcsolattartás (jelentős részben automatizált), információk rögzítése központi rendszerben (PMS)
- telefonos ügyelet
- külsős karbantartók felkutatása
- karbantartási feladatok tervezése, erőforrások szervezése
- leltározást, takarítást segítő szoftver kezelése

Elvárások:
- felsőfokú angol nyelvismeret elengedhetetlen a munkavégzéshez
- hasonló munkakörben szerzett legalább szakmai tapasztalat és PMS és online foglalási rendszerek (AirBnb, Booking.com., stb.) ismerete
- vezetői tapasztalat
- rugalmasság
- szervezői készség
- rendszerszemlélet
- MS Office felhasználó szintű ismerete, kiemelten Excel ismeretek
- önálló munkavégzés

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:

(X)