Convention & Group Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2023. február 28. 10:00

Az IntercityHotel Budapest a Deutsche Hospitality első magyarországi szállodájaként 2021 májusában nyitott meg, 312 szobával és 5 konferencia teremmel várja vendégeit. Szállodánk 2022-ben Business Excellence és Zöld Szálloda díjat nyert. Csatlakozz csapatunkhoz, és légy részese további sikereinknek!

Főbb feladatok:

  • Értékesítés és kapcsolattartás új és meglévő nemzetközi és magyar ügyfeleinkkel
  • Bejövő ajánlatkérések kezelése, ajánlatok kiküldése, follow-up, szerződés-előkészítés
  • Foglalások bevitele, csoportok koordinálása, diszpozíciók készítése
  • Aktív kapcsolattartás a társrészlegekkel
  • Szállodai háznézések bonyolítása, rendezvényeken és vásárokon történő részvétel, reprezentáció
  • Aktív részvétel rendezvényeink megszervezésében, lebonyolításában

Elvárások:

  • Értékesítés területén szerzett min. 1-3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Microsoft Office (World, Excel, PPT) magabiztos ismerete
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Proaktív és professzionális hozzáállás
  • Vendégorientáltság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Térítésmentes ebéd
  • Munkába járás térítése (Budapesten belül és kívül)
  • Kedvezményes dolgozói szállásfoglalás külföldön és belföldön
  • Év végi jutalom
  • Tapasztalt szakmai vezető
  • Fenntarthatóságra törekvés és „zöld” szemlélet
  • Nemzetközi háttér

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, Baross tér 7-8.

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail-címen: