Event & Sales Executive, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. szeptember 13. 16:04

A CPI Hotels csoport tagjaként ismert Mamaison szállodalánc kettő és a Starlight Suiten Hotel további egy budapesti szállodával képviselteti magát a hazai piacon. A cégcsoport budapesti központjába keresünk új kollégát Event & Sales Executive pozícióba.

Feladatok
• Proaktív, folyamatos kapcsolattartás minden jelentős beutaztató partnerrel, illetve rendezvényszervező céggel.
• Új ügyfelek megszerzése az üzleti és a szabadidős szegmensen belül egyaránt, a szállodák képviselete a partnerek felé.
• Ajánlatok készítése, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések készítése.
• Rendezvények lebonyolítása, helyszíni felügyelete, csoportokkal kapcsolatos ügymenetek nyomon követése.
• Folyamatos kapcsolattartás a szálloda különböző részlegeivel.
• Minden jelentős online MICE felületen való megjelenés megszervezése, új oldalak felkutatása.
• Különböző riportok naprakész vezetése.

Elvárások
• Felsőfokú végzettség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen
• Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
• Proaktív szemlélet
• Precíz munkavégzés
• Kitűnő kommunikációs és szervezőkészség
• Vendégközpontú hozzáállás
• MS Office felhasználói szintű ismerete, Fidelio ismerete előny

Amit kínálunk
• Színes, változatos munka
• Versenyképes juttatási csomag
• Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre Jakab Edit részére:

(x)