FRONT OFFICE MANAGER

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 19. 12:58

A NETIZEN Budapest Centre hotel felvételt hirdet FRONT OFFICE MANAGER munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A Front Office teljes körű irányítása
  • Munkatársak szakmai fejlesztése, a részleghez kapcsolódó training feladatok ellátása
  • Új munkatársak toborzás-kiválasztása
  • A vendég elégedettség és vendég élmény magas szintű biztosítása
  • Szakmai riporting
  • Kapcsolattartás a cég külföldi központjával

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Kiváló szervező készség
  • Management szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, bejelentett, versenyképes fizetés
  • 8 órás munkarend
  • Cafeteria (SZÉP Kártya hozzájárulás)
  • Vadonatúj szálloda, fiatalos és modern belvárosi munkakörnyezet
  • Központi elhelyezkedés
  • Dinamikus csapat

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, VII.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol nyelvű önéletrajz