Housekeeping Supervisor, Aquaworld Resort Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 27. 16:00

Az Aquaworld Resort Budapest szálloda Housekeeping Supervisor munkatársat keres!

Főbb feladatok:

  • Szobalányok munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Minibárfogyások ellenőrzése, nyilvántartása, terhelések elvégzése
  • VIP-bekészítések intézése
  • Reggeli beosztás készítése

Elvárások:

  • Minimum 6 hónap Housekeeping területen szerzett tapasztalat
  • Kitartó, teherbíró személyiség
  • Angol nyelv ismerete
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Hostware szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú lehetőség
  • Fix bérezés és cafeteria juttatás
  • 8 órás munkavégzés, délelőttös és délutános műszak
  • Folyamatos munkarend (heti két szabadnap, melyek a hét bármelyik napjára eshetnek)
  • Személyzeti étkezés
  • Aquaworld kedvezmények
  • Kedvezmények partnerszállodáinkba
  • Bejárás támogatása vidéki munkavállalóknak

Munkavégzés helye:
Aquaworld Resort Budapest, 1044 Budapest, Íves út 16.

Kérjük, jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát!