Sales Manager és rendezvényekért felelős értékesítő, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. október 25. 16:24

Sales Manager és rendezvényekért felelős értékesítők budapesti exclusive 4 csillagos szálloda - The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels

A II. kerületben, 3 hektáros park közepén elhelyezkedő The hotel Unforgettable – Hotel Tiliana by Homoky Hotels, Buda legkülönlegesebb új szállodája, sales managert és rendezvényekért felelős értékesítőt keres.

Sales Manager feladat:

  • egyéni foglalások kezelése; kapcsolattartás a partnerekkel;
  • corporate partnerek felkutatása és a kapcsolat kiépítése;

Rendezvényekért felelős értékesítő feladata:
  • a szálloda konferencia termének/termeinek értékesítése;
  • a 3 hektáros park kihasználtságának növelése;
  • új partnerek felkutatása;
  • közreműködés a rendezvények lebonyolításban;

Elvárások mindkét munkakör esetén:
  • 3-5 év szakmai tapasztalat;
  • angol nyelv és másik nyelv ismerete;
  • igényesség, precizitás;
  • önálló munkavégzés képesség;
  • vendégorientált személyiség;

Amit kínálunk:
  • megbecsülés, stabil munkahelyi háttér;
  • exclusive környezet;
  • versenyképes bérezés.

Hostware program, Availpro ismerete előny.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet:

(X)