Vendéglátás-vezető, Castellum Hotel Hollókő****

Forrás: turizmus.com

 2021. május 05. 11:00

Főbb feladatok:

  • A szálloda vendéglátó egységeinek magas színvonalú, gazdaságos üzemeltetése
  • Részvétel az üzleti terv készítésében
  • A szálloda F&B-koncepciójának tervezése, megvalósítása
  • F&B-személyzet irányítása, szakmai felügyelete, tréningezése
  • Rendezvények sikeres és megfelelő színvonalú lebonyolítása
  • Zavartalan napi működés biztosítása a szálloda vendéglátó egységeiben
  • A vendégelégedettség figyelése
  • Beszámolók és elszámolások készítése
  • Beszerzés koordinálása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • F&B-részlegen szerzett, legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kitűnő vezetői és szervezői képesség
  • Problémamegoldó és stressztűrő készség
  • Szakmai elhivatottság, az új trendekre követése, nyitottság
  • Folyamatos fejlődés
  • Felhasználói szintű számítógépes és HostWare ismeretek

Amit kínálunk:

  • Biztos és hosszú távú munkahely
  • Fiatalos csapat, elegáns környezetben történő munkavégzés
  • Versenyképes fizetés

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz