Asszisztens munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2024. március 27. 15:55

A Magyar Turisztikai Minőségtanúsító Testület NKft. munkatársat keres asszisztensi feladatkörbe.

Főbb feladatok:

  • A szálláshely regisztrációjának nyomon követése, regisztrált adatok ellenőrzése
  • Minősítési folyamat nyomon követése, adatok rögzítése és ellenőrzése, szükség esetén módosítása a szálláshely-minősítés backoffice felületén
  • Az online backoffice rendszer napi szintű figyelése, a szálláshelyek státuszváltozásainak nyomon követése
  • A beérkező megkeresések megválaszolása írásban és telefonon
  • Kapcsolattartás a minősítésben részt vevő szakértőkkel, a szakértők adminisztratív támogatása
  • Az irodavezető szakmai feladatainak támogatása
  • A kapcsolódó ügyviteli dokumentáció kezelése
  • Időszakos statisztikai elemzések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Udvarias, türelmes, segítőkész hozzáállás
  • Tömör, célirányos fogalmazás
  • Folyamatszemlélet, lényeglátás, logikus gondolkodás
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Monotóniatűrés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Szálláshely-üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Céges laptop, telefon, mobilinternet
  • Cafeteria rendszer keretében biztosított béren kívüli juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos mentorálás

Munkavégzés helye, munkaidő:

  • Budapest I. kerület
  • Teljes munkaidő

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail-címre JELENTKEZÉS tárgymegjelöléssel várjuk.

A pályázatban kérjük megjelölni a fizetési igényt.