Idegenforgalmi ügyintéző

Forrás: turizmus.com

 2022. október 26. 15:59

A szallas.hu csoport tagja a maiUtazás.hu, lelkes, fiatalos csapata nem ismeri az unalom, monoton munka fogalmát, nálunk folyamatos a pörgés, mindig van kihívás. Fő desztinációink: repülős városlátogatások-nyaralások, Horvátország.

Főbb feladatok:

  • Online beérkező foglalások kezelése repülőjegyes és horvát utak esetén
  • Foglalásokkal kapcsolatos ügyek kezelése

Elvárások:

  • Magabiztosan angol használat
  • 2-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Ha utazásközvetítésben jártas vagy

Amit kínálunk:

  • Magán egészségbiztosítás és cafetéria
  • Karrierlehetőség cégen belül
  • Érdekes, sokszínű, kihívásokkal teli munkakör
  • Innovatív ötletek támogatása
  • Kedvezményes utazások, csapatépítők
  • Születésnapi szabadnap
  • Gyümölcsnap
  • Szakmai képzések

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • CV