Barman/Barmaid, Sofitel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. január 02. 13:23

SOFITEL BUDAPEST Barman/Barmaid munkatársat keres.

KERESETT SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS ELVÁRT KÉSZSÉGEK

  • Vendégközpontú, motivált és igényes a magas szintű munkavégzés érdekében
  • Teljesítmény és minőség orientált
  • Bármixer vagy felszolgáló szakképzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Első osztályú vendéglátó helyen hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Ápolt, igényes megjelenésű

ELŐNYÖK

  • További idegennyelvek ismerete
  • Hasonló munkakörben 4-5 csillagos szállodában, illetve luxushajón szerzett szakmai tapasztalat

FELADATOK

  • A Chef Barman irányítása alatt követi a Food & Beverage sztenderdjeit, ellátja a működési és adminisztrációs feladatokat.
  • A Barman koordinálja a bár által nyújtott szolgáltatásokat (működtetési és adminisztrációs feladatokat egyaránt ellát), biztosítva, a vendégek és az alkalmazottak elégedettségét, és az F&B részleg nyereséges működését.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint egy megbízható nagyvállalatnál.

Angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címen:

(x)