F&B Manager, Kecskemét

Forrás: turizmus.com

 2023. január 06. 10:00

A kecskeméti Gokart Hotel éttermi vezető munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az F&B-terület üzemelésének teljes körű megszervezése és folyamatos felügyelete
  • Az F&B-csapat szakmai irányítása, napi munkájuk megszervezése
  • A szálloda éttermi és különtermi forgalmának magas színvonalon történő lebonyolítása
  • Figyelemmel kíséri a vendégvisszajelzéseket és javaslatokat tesz a kínálat folyamatos fejlesztésére
  • Kiemelt figyelmet fordít a felszolgálók szakmai fejlesztésére
  • Aktívan részt vesz a vendégekkel és partnerekkel történő kommunikációban
  • Felelős a havi statisztikák elkészítéséért

Elvárások:

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat éttermi területen
  • Magabiztos angol vagy német nyelvismeret szóban és írásban
  • Csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Proaktív, vállalkozó szellem
  • Nagy munkabírás, rugalmasság
  • Kreativitás

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Kecskemét

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz