Account Manager, Nemzetközi Utasbiztosító

 2014. május 05. 16:31

Nemzetközi Utasbiztosító, az Allianz csoport tagja, munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Account Manager

Elvárások:
•Utazási piac ismerete
•Alapvető utasbiztosítási ismeretek
•Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
•Internet, Word, Excel felhasználói szintű ismerete
•Utazási mobilitás
•Értékesítési, vevőszolgálati tapasztalat előny
•Képzettség: felsőfokú diploma vagy OKJ biztosítási vizsga megléte előny
•Német és/vagy angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
•Nyugat-magyarországi lakóhely előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:
•Főállású munkaviszony
•Rugalmas időbeosztás
•Kellemes munkakörülmények
•Szolgálati gépkocsi
•Laptop
•Mobiltelefon
•Versenyképes jövedelem
•Feladatorientált képzés
•Sikeres csapat

Munkavégzés helye: Budapest és Magyarország különböző területei (Nyugat-Magyarország)

Jelentkezés módja: A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a robert.nagy@mondial-assistance.at címre kérjük elküldeni. (x)