Értékesítési munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2021. június 25. 20:09

A Szállásvadász.hu értékesítési munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Értékesítési menedzser munkájának teljes körű támogatása
  • Árajánlatok elkészítése, egyeztetése
  • Megrendelések és szerződések kezelése
  • Aktív kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
  • Versenytársak, piaci szereplők figyelemmel kísérése, trendek nyomon követése
  • Hírlevelek tartalmi összeállítása
  • Közösségi oldalak (Facebook, Instagram) kezelése

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Megbízhatóság, precizitás, kreativitás
  • Proaktív, önálló munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Online felületek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Belföldi turisztikai és vendéglátóipari szektor ismerete
  • Közösségi oldalak (Facebook, Instagram) kezelésébe szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Háromfogásos ebéd munkanapokon
  • Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kellemes irodai környezet Buda szívében
  • Azonnali kezdés

Munkaidő: 9:00-17:30

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Motivációs levél + CV bérigény megjelölésével