Event manager – Cegeshelyszinek.hu | Szallodak.hu

Forrás: turizmus.com

 2023. január 11. 17:18

Elvárások:

  • Rendezvényszervezői tapasztalat
  • Élő, aktív corporate kapcsolati háló
  • Proaktív értékesítési szemlélet
  • Kiváló kommunikációs / prezentációs készség
  • Felsőfokú végzettség
  • Erős adminisztrációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete

Előny:

  • Rendezvényhelyszínek és szállodák ismerete (Budapest és vidék egyaránt)
  • Nemzetközi kapcsolati háló
  • Out of the box gondolkodásmód, kreativitás, kezdeményező készség

Amit kínálunk:

  • Bérezés értékesítés-ösztönző csomaggal
  • Prémium kategóriás, élményalapú munkahely
  • Sokszínű munkakör, kreatív feladatok
  • Összetartó, fiatal, lendületes csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Önálló és jól mérhető munkavégzés
  • Azonnali munkakezdés

Ne jelentkezz, ha...

  • nem szeretsz telefonálni
  • megijedsz a váratlan megoldandó helyzetektől
  • nem szeretsz emberekkel beszélgetni
  • még nem dolgoztál sales területen

A fényképes önéletrajzokat az elvárásaink biztosítása mellett az alábbi e-mail-címre várjuk az alapfizetés megjelölésével.

A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük.

http://www.cegeshelyszinek.hu - https://www.rendezvenyhelyszinek.hu - https://www.rendezveny.com