Rendezvényszervező

Forrás: turizmus.com

 2022. november 28. 16:07

Partnerünk, Magyarország egyik legnagyobb rendezvényszervező ügynöksége rendezvényszervezésben, szállodai MICE-értékesítésben tapasztalattal rendelkező rendezvényszervező munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Rendezvények teljes körű szervezése, lebonyolítása és utánkövetése
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, kísérő programok, szolgáltatások megrendelése
  • Tenderek, pályázatok anyagainak előkészítése
  • Rugalmas alkalmazkodás a megrendelők igényeihez, igény esetén „újratervezés”
  • Rendezvényekkel kapcsolatos elszámolások előkészítése a pénzügy részére

Elvárások:

  • Legalább 2-3 év rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat
  • Kedves, udvarias, ügyfélközpontú személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Word, Excel gyakorlott használata, adminisztrációs készség
  • Önálló, precíz munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • PowerPoint vagy egyéb prezentáció készítő program ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos munkakör, kreatív feladatok
  • Fiatalos csapat, családias munkahelyi légkör
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség

Munkaidő: 8 órás, határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz