Vezetői asszisztens, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. január 04. 12:05

Budapesti tematikus rádióadó keresi vezetői asszisztensét, irodavezetőjét azonnali kezdéssel.

Feladatok:

Vezetőség munkájának támogatása
  • Megbeszélések, tárgyalások szervezése
  • Szerződések és dokumentumok előkészítése és kezelése
  • Kimutatások készítése
Az iroda zavartalan működésének biztosítása
  • Irodaszerek rendelése, vendégek fogadása
  • Kimenő és bejövő levelek kezelése, iktatása
  • Pénzügyi adminisztrációban való aktív részvétel
  • HR adminisztráció

Elvárások

  • Minimum 2 év adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten: office programok)
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Szabályok és határidők betartása
  • Pontosság, precizitás, proaktivitás
  • Gyors én önálló problémamegoldás
  • Csapatszellem

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Értékesítés, pénzügy, média területén szerzett tapasztalat

Amennyiben a leírtak alapján magadra ismersz, jelentkezz hozzánk!

Fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi címre:

(x)