HK-vezetőhelyettes, Hotel Hungaria City Center

Forrás: turizmus.com

 2019. június 25. 15:55

A Hotel Hungaria City Center Housekeeping-vezetőhelyettest keres.

Főbb feladatok:
- Szállodai szobák tisztaságának ellenőrzése
- Minibárterhelések, -feltöltések kezelése
- Reggeli szobaelosztás készítése
- Raporteltérések ellenőrzése
- VIP-bekészítések kezelése

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Angol nyelvtudás szükséges
- Ápolt megjelenés, magabiztos, határozott fellépés
- Rugalmasság, pontosság, fegyelem
- Jó kommunikációs készség
- Számítógépes ismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:
- Opera rendszer ismerete

Amit kínálunk:
- Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
- Az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
- Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
- Cafeteriát.
- Kedvezményes üdülést, lakásépítési támogatást.
- Ingyenes munkahelyi étkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
- Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.

Munkaidő:
8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz