Étteremvezető, Hotel Aquarell Cegléd

Forrás: turizmus.com

 2015. május 12. 17:14

Cegléd négycsillagos wellness szállodájába, a Hotel Aquarellbe, Étteremvezető munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A vendégelégedettség elérése és fenntartása
  • A dolgozói csapat vezetése, fejlesztése és motiválása
  • Napi operációs feladatok elvégzése
  • Műszakvezetés

Követelmények:

  • Érettségi; felsőfokú képesítés Vendéglátó/Turizmus/Kereskedelem szakirányon előny
  • Minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat - ideális esetben 10-15 fős csapat vezetésében
  • Vendéglátás/turizmus/kereskedelem területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office használat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség; emberközpontúság
  • Kiemelkedő vendégközpontúság

Előny: hostware ismeret

Itt a helyed, ha csapatjátékos vagy rendelkezel megfelelő szakmai tapasztalattal mosolygós, kommunikatív, vendég-centrikus beállítottságú vagy jól terhelhető és rugalmas vagy megbízható, precíz, munkádra igényes vagy magabiztos angol vagy német nyelvtudással rendelkezel.

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint kézzel írt motivációs levelét, a fizetési igény megjelölésével a geza.fejes@aquarellhotel.hu e-mail címre küldje meg nekünk 2015.05.30-ig." (x)