Kommunikációs Központ munkatárs, Sofitel Budapest Chain Bridge

Forrás: turizmus.com

 2015. augusztus 13. 16:11

FELADATKÖR
• A Kommunikációs Központ munkatársa felelős a Communication Center összes szolgáltatásáért
• Biztosítja a fénymásolás, fax, szkenner, számítógépek zavartalan üzemeltetését, internet és e-mail szolgáltatást, külső és belső telefonforgalom bonyolítását
• Ellátja a Szobaszerviz rendelések felvételével kapcsolatos teendőket
• A Sofitel sztenderdeknek megfelelően folyamatosan magas színvonalon dolgozik, három műszakos munkarendben
• Felelős a pontos kommunikációért a vendégek és a szálloda bármely részlege között

ELVÁRÁSOK
• Felsőfokú végzettség
• Felsőfokú, tárgyalóképes nyelvtudás – angol és egy másik idegen nyelv ismerete
• Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeret
• Kedves, empatikus, segítőkész a vendéggel és a kollégákkal
• Pontos és igényes a saját munkájával szemben
• Jó csapatjátékos

ELŐNY
• Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Jelentkezés angol és magyar nyelvű önéletrajzzal.

Kapcsolat: O’Sullivan Ildikó, Human Resources Manager h3229-hr3@sofitel.com (x)