Értékesítési munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2022. május 25. 17:35

Értékesítési munkatársakat keres a Budapest Brand Nonprofit Zrt. a Budapestinfo turistainformációs irodáiba.

Főbb feladatok:

  • A Budapest Brand Nonprofit Zrt. által forgalmazott termékek és szolgáltatások (elsősorban Budapest Card, másodsorban egyéb termékek és szolgáltatások) értékesítése
  • Budapesten tartózkodó külföldi és belföldi turisták, helyi lakosok tájékoztatása
  • Értékesítéshez kapcsolódó, valamint egyéb szükséges adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Nyitott, barátságos, vendégorientált személyiség
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office magabiztos ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelvek ismerete
  • Budapest ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatal, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fix alapbér és jutalék
  • Cafeteria juttatás
  • Azonnali kezdés

Munkaidő: folyamatos munkarend hétfőtől vasárnapig

Ha érdekesnek találod a munkakört, várjuk jelentkezésedet 2022. június 10-ig fizetési igényed megjelölésével, a tárgyban „Budapestinfo munkatárs” megadásával.