F&B Supervisor, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. február 24. 16:13

Főbb feladatok:
•A vendégek magas színvonalú kiszolgálása a sztenderdek betartása mellett
•Az étterem vendégközpontú és gazdaságos üzemeltetésének megszervezése és ellenőrzése, rendezvények előkészítése
•A személyzet szakmai felügyelete, tréningezése, teljesítményértékelésének elkészítése
•Munkatársak eligazítása, irányítása, új munkatársak betanítása
•Figyelemmel kíséri az értékesítő helyek áru és eszköz ellátását
•Belső ellenőrzési kötelezettség folyamatos teljesítése, dokumentálása
•Számlázással, napi, havi zárással kapcsolatos jelentések elkészítése
•Esetlegesen felmerülő vendégpanaszok kezelése
•A szálloda minőségi sztenderdjeinek való megfelelés folyamatos ellenőrzése

Elvárások:
•Szakirányú végzettség
•Legalább 3 éves vendéglátóipari gyakorlat, szállodás tapasztalat előny
•Étterem vezetői gyakorlat előny
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent •Vendégközpontúság
•Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
•Kiváló kommunikációs készség
•Jó együttműködő képesség

Fényképes önéletrajzát a hr@aquincumhotel.com e-mailcímre várjuk a pozíció és fizetési igény megjelölésével. (x)